Зі святами Черкаський національний університет привітали  Дванадцять Місяців

Зі святами Черкаський національний університет привітали Дванадцять Місяців

Родина Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького в дружній атмосфері запалила вогники ялинки. На площі перед університетом відбулося відкриття новорічної красуні.

Привітати університетську родину завітав Святий Миколай зі Снігуронькою.

Темою цьогорічного свята обрали всім відому казку «Дванадцять місяців». Усі 12 струкутурних підрозділів — інститути, факультети, а також Студрада ЧНУ, перевтілилися у персонажів відомої новорічної казки, інформує прес-служба ЧНУ.

Дванадцять Місяців прибули на свято зі своїм почтом: Дівчиною-Весною та Дівчиною-Жнивами, Сесією, Заліковкою, Русалкою, Покровою, Сніжинкою, Першокурсницею з дзвіночком, колядниками та веселими студентами. Кожен підкинув галузку в спільне новорічне вогнище і привітав присутніх із прийдешнім Новим роком та різдвяними святами. Самі побажання були тематичними. ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я бажали здоров’я, ННІ економіки і права — економічного процвітання, ННІ природничих наук — єднання з природою тощо.

На урочистості з нагоди відкриття ялинки завітав ректор Черкаського національного Олександр Черевко. Разом із головою Студентської ради університету Юлією Нечипоренко Олександр Володимирович прикрасив новорічну красуню символічними кульками ЧНУ.

“Цей рік не виправдав усіх наших сподівань, бо ще точиться війна на Сході, окуповані наші території. Однак для Черкаського національного це був рік поступу,— звернувся він до учасників свята. — Господь завжди допомагає нам нашими руками. І університетська громада потрудилася на славу. Відкрилися нові структурні підрозділи, нові магістерські та бакалаврські спеціальності. Ми перші в області та серед кращих в Україні за всеукраїнськими та міжнародними рейтингами. Ми пишаємося своїми студентами, які здобули перемоги на інтелектуальних конкурсах і олімпіадах. Ми — лідери спортивного життя Черкащини. У нас здобувають вищу освіту громадяни з 19 країн”.

Гордістю університету є професори, доктори наук, а їх нині 75. Гордістю є наші студенти, яких понад 6 тисяч. Гордістю моєю як ректора є весь колектив. Адже кожен член університетської родини примножує славу Черкаського національного своєю працею, досягненнями, талантом, милосердям та патріотизмом.

Бажаю всім, щоб Різдво Христове наповнило серця любов’ю, надією і вірою! Хай рік 2018 принесе Україні мир!

Дванадцять місяців із гостями пройшлися веселим хороводом навколо новорічної ялинки та багаття братів-місяців. Тих, хто був слухняним та гарно вчився протягом року, Святий Миколай пригощав солодкими смаколиками. Свято сподобалося і наймолодшим членам університетської родини — діткам та онукам працівників університету. Вони отримали гостинці та м’які іграшки.

Також усі охочі мали змогу зробити святкові фото біля новорічної фотозони.

Прочитайте ще:

Залиште коментар