Змагання на кубок ветеранів АТО пройшли у Городищі

Змагання на кубок ветеранів АТО пройшли у Городищі

Районна спілка воїнів АТО започаткувала нову добру справу. З метою виховання підростаючого покоління справжніми патріотами нашої держави, 14 червня відбувся перший дитячо-юнацький патріотичний турнір на кубок ветеранів АТО Городищини, пише Прочерк.

Захід проходив на території ЗОШ № 2. Відбулося урочисте відкриття, право підняти прапор надали Ростиславу Синчаку – синові Анатолія Синчака з Буди-Орловецької, який в лютому 2015 року загинув у районі Дебальцево Донецької області, коли прикривав відхід наших частин та поранених побратимів. Із вітальним словом до організаторів та учасників змагань звернувся міський голова Володимир Мирошник.

У змаганнях узяли участь команди трьох міських шкіл та Мліївської ЗОШ № 1. Усю свою вправність і кмітливість діти проявили долаючи смугу перешкод та виконуючи завдання квесту. Завдяки військово-патріотичному клубу «Гайдамаки» з Тального, познайомилися зі зразками зброї та військової амуніції, яка нині використовується на Сході. Це викликало справжній ажіотаж! Адже побачили, як можна швидко розібрати та зібрати автомат. Навіть змогли сфотографуватися зі зброєю, у шоломі та бронежилеті. Дізналися, як у бойових умовах надається невідкладна медична допомога. Приїхала і пожежна машина Четвертої державної пожежно-рятувальнаї частини управління ДСНС України у Черкаській області. Дітям розповіли про протипожежну безпеку, навіть продемонстрували, як гасять вогонь з брансбойту. Усім було дуже цікаво!

Переможцем патріотичного турніру стала команда міської загальноосвітньої школи № 2. Вони і отримали почесний кубок. Цей трофей є перехідним, адже стане традиційним. Усі команди отримали цінні подарунки, а учасники – грамоти. Для школярів приготували смачне частування – солдатську кашу.

Захід організувала районна спілка воїнів АТО (Вадим Черненко та Іван Милокост). Спонсором турніру став директор Мліївського ПП «ВМС» Денис Чеберяк. Це людина щирих патріотичних поглядів, прагне принести користь громаді. За участь у змаганнях команді Млієва запровадив заохочувальний приз – поїздку до військово-історичного музею «Шампань». Також вагомо підтримали турнір приватні підприємці Олександр Кравченко та Роман Козюра. За допомогу в організації та проведенні патріотичного турніру безмежна вдячність головному спеціалісту відділу освіти Наталії Жовталюк, директору ЗОШ № 2 Яні Суздалєвій, освітянам Олександру й Вікторії Бабичам, директору станції юних туристів Ларисі Мацьковій.

Володимир Чос

Прочитайте ще:

Залиште коментар