Зміни до бюджету досі заблоковані (ОФІЦІЙНО)

Зміни до бюджету досі заблоковані (ОФІЦІЙНО)

Рішення про зміни до бюджету лишається заблокованим, зазначає офіційний сайт Черкаської міської ради.

Про це повідомив виконувач обов’язків директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Олександр Мазур.

Як відомо, депутат Олександр Радуцький подав позов до суду стосовно скасування рішення про зміни до бюджету. Одночасно з цим обранець подав заяву про забезпечення позову. Тоді ж представники Феміди зупинили дію чотирьох ухвалених на сесії рішень.

– Міська рада скористувалася своїм правом і подала клопотання про скасування цих заходів, – коментує Олександр Мазур. – Після чого позивач, імовірно з метою затягування розгляду цього питання для відновлення дій бюджету, подає заяву про відвід суді. Згодом, коли інший суддя визнав необґрунтованість цієї заяви, позивач удруге подав заяву про відвід того ж судді. Тоді ж останній заявив про самовідвід.

За його словами, після цього справу передали на розгляд до іншого судді. У той же день Олександр Радуцький втретє подав заяву про відвід вже новопризначеного судді, який, зазначають, на той момент навіть не бачив матеріали.

На думку Мазура, розгляд питання умисно затягується, а відтак – відтерміновується і відновлення дії бюджету.

– Загалом наша позиція лишається незмінною – заходи забезпечення позову мають бути скасовані, а дії бюджету – відновлені, – прокоментував він.

Залиште коментар