Зміни до бюджету, підтримка ВПО, впорядкування реклами: основні питання засідання виконкому

Близько 60 питань розглянули під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради. Вони стосувалися фінансової, соціальної, житлово-комунальної та архітектурної сфер життя міста.

Виконком ухвалив зміни до бюджету на 2023 рік. Найбільша з них – виділення 10,8 млн грн. субвенції на підтримку Збройних Сил України. Також зробили перерозподіл видатків серед департаментів. Завдяки цьому передбачили кошти на ремонт вулиць Байди Вишневецького, 30 років Перемоги, Смілянської, ремонт комунальних будівель по вул.Благовісна, 170, Шевченка, 307, покрівлі шелтера для переселенців, утеплення КНП “Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, боротьбу з амброзією. Відповідні зміни внесли і до програми економічного і культурного розвитку міста.

Затвердили реєстр підприємців, яким частково відшкодують вартість раніше придбаних генераторів. Загальна сума компенсації становить 530 тис.грн. для 17 суб’єктів підприємницької діяльності.

Під час розгляду питань департаменту соціальної політики затвердили порядок забезпечення внутрішніх переселенців натуральною допомогою. За словами в.о.директора департаменту Юлії Ніконенко, її зможуть отримати ВПО, які прибули до Черкас після 24 лютого 2022 року. Також передбачили збільшення обсягу коштів, які будуть спрямовані на виплату допомоги родинам загиблих захисників України.

Під час розгляду житлово-комунального блоку затвердили зміни до фінплану КП «Черкасиводоканал»; ухвалили рішення про відшкодування вартості безперебійного джерела живлення ОСББ «Університетська,14» у 2023 році; затвердили місця розташування кількох контейнерних майданчиків; надали дозволи на видалення аварійних дерев; розглянули питання квартирного обліку; дозволили КП «Благоустрій» придбати нову техніку.

Окрему увагу приділили питанню впорядкування рекламоносіїв. Стосовно тих, що розміщені без дозволу або не відповідають вимогам, ухвалили рішення про демонтаж. Тим, до яких не було зауважень, надали дозволи на розміщення. Під час розгляду цих питань перший заступник міського голови Сергій Тищенко запропонував, щоб до демонтажу білбордів долучалися комунальні підприємства. Заступник міського голови Віктор Беззубенко висловив побажання, аби ці знесення проводилися оперативніше. Анатолій Бондаренко, у свою чергу, підкреслив, що усі незаконні рекламні конструкції будуть демонтовуватися.

«Виконавчий комітет продовжує працювати в умовах воєнного стану і вирішувати нагальні питання для життя міста. Нашими завданнями залишаються як підтримання міської інфраструктури у належному стані, так і надання жителям міста вчасних і якісних комунальних послуг для комфортного проживання. Крім того, спрямовуємо необхідну допомогу для наших захисників, їхніх родин, а також внутрішніх переселенців. Дякуємо Збройним Силам України за кожен новий день у тилових Черкасах», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар