Зміни на краще у сільському господарстві можуть відбутися лише при повному перезавантаженні влади

Зміни на краще у сільському господарстві можуть відбутися лише при повному перезавантаженні влади

Фермери вірять, що за президенства Юлії Тимошенко село стане заможним. Про це 21 лютого під час прес-конференції в УНІАН заявив Перший Віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, голова АФЗУ у Черкаської області, депутат Черкаської обласної ради від фракції «Батьківщина» Віктор Гончаренко.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, під час прес-конференції партієць разом із представниками фермерських організацій розповів про проблеми фермерства та шляхи їх вирішення.

Віктор Гончаренко, зокрема, зупинився на проблемних питаннях розвитку тваринництва.

«Сьогодні занепадає галузь молочного скотарства. Низька закупівельна вартість молока, не створені умови для розвитку сільських молочних кооперативів. Селяни доведені до відчаю, не бачать перспектив і поголів’я пускають під ніж. На відродження молочної галузі, відновлення поголів’я потрібно десятки років», – зауважив Віктор Гончаренко.

Він нагадав присутнім, що саме за часів прем’єрства Юлії Тимошенко галузь молочного скотарства почала відроджуватися. Із бюджету виділялися значні кошти на підтримку фермерства, молочних кооперативів, закуповувалися молоковози, доїльні апарати. Все відбувалося швидко і було врегульовано у правовому полі.

«У «Новому економічному курсі», який запропонувала кандидат у Президента Юлія Тимошенко, є відповіді на всі питання, які поставлені аграріями. Цей документ має конкретні пропозиції для розвитку сільського господарства країни. Вони напрацьовані науковцями, сільгоспвиробниками, фермерами», – зазначив Віктор Гончаренко.

Голова Союзу українського селянства Іван Томич наголосив, що саме за Юлії Тимошенко уряд вирішив велику кількість проблемних питань в аграрній галузі, зокрема ухвалив програму з розвитку та обслуговування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, яка передбачала більше 1 мільярда на 7 років.

Тоді надавалася державна підтримка на гектар землі в обробці, а також на голову худоби. На сьогоднішній же день державні дотації спрямовані на підтримку лише однієї галузі – птахівництва, а отримати фінансування можуть лише найбільші агрохолдинги України.

Фермери також наголосили, що нині є загроза того, що земля піде з молотка. І потрібно здійснити комплекс заходів у земельній сфері, аби ринок землі функціонував у правовому полі.

Аграрії переконані, що зміни на краще у сільському господарстві можуть відбутися лише при повному перезавантаженні влади, при зміні президента, гілок виконавчої влади, зокрема і силових структур.

«Я вірю в те, що коли стане президентом Юлія Тимошенко, буде жити заможне село, буде жити незалежна заможна Україна. Ми, команда фермерів, щиро в це віримо», – наголосив Віктор Гончаренко.

Залиште коментар