Золотоніщина готується відзначити історичну дату

Золотоніщина готується відзначити історичну дату

Початок календарної весни цього року для жителів краю позначений особливою подією. 3-го березня в РБК відбудуться урочистості з нагоди 95-ї річниці утворення Золотоніського району. Про це інформують на офіційному сайті Золотоніської РДА

Заплановано проведення мистецького фестивалю «Золотоніщина моя – пісенний краю солов’їний», з участю всіх закладів району з метою подальшого розвитку аматорського мистецтва, широкого залучення громадськості, творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів. Бібліотечні заклади проводять книжкові виставки, краєзнавчо-пізнавальні вікторини, історичні та краєзнавчі години, присвячені історії та досягненням Золотоніщини за 95 років «Квітуй Золотоніщино моя». Музейними закладами району організовані експрес-виставки та тематичні експозиції «Твої люди Золотоніщино», де представлені фотосвітлини з історії сіл району. Виготовлена сувенірна продукція із логотипом Золотоніського району. У рамках святкування буде відкрито меморіальну табличку на РБК видатній артистці театру і кіно Наталії Ужвій, яка дебютувала у 1916 році саме на цій сцені тодішнього театру Маринича-Яковенка, організовано книжкову виставку земляків нашого краю та виставку дитячих робіт. Під час святкування глядачі матимуть змогу переглянути документальний фільм про історичне становлення Золотоніського району та його здобутки за останні 5 років. Відбудеться нагородження видатних людей краю. Свої таланти на районній сцені покажуть кращі колективи художньої самодіяльності та ансамбль народної музики «Росава» Черкаської філармонії.

 Діятиме виставка-ярмарок сільгосппродукції від товаровиробників району.

 Дев’яносто п’ять років створення Золотоніського району – це історичний шлях реорганізацій, становлення, формування. Час розквіту, звершень і досягнень. Кожне десятиліття, рік, і навіть місяць мали знакові події, надбання й здобутки, за якими сумлінна і наполеглива працю багатьох людей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар