Золотонісець може сісти на шість років за збут наркотиків

Золотонісець може сісти на шість років за збут наркотиків

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме: незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту, а також незаконний збут, вчинений повторно, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст.309 КК України.

Про це повідомила прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

В ході досудового розслідування встановлено, що 36-річний чоловік, в невстановлений слідством час та місце всупереч встановленому законом порядку обігу наркотичних засобів, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав, наркотичний засіб «Опій Ацетильований», який в подальшому в серпні 2017 року переніс до свого місця проживання, де незаконно збув за грошові кошти в сумі 500 гривень (п”ятсот гривень)

Чоловік був неодноразово засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобі, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

Обвинувальний акт за вказаним фактом 10.11.2017 направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Залиште коментар