Золотоніська поліція не розшукує злочинців – прокуратура

Золотоніська поліція не розшукує злочинців – прокуратура

Посадовими особами Золотоніського відділу поліції не здійснювалися необхідні заходи щодо розшуку засудженої особи задля виконання рішення суду. Такий висновок зробила Золотоніська місцева прокуратура після перевірки додержання вимог чинного законодавства при виконанні рішення суду про призначення покарання у вигляді позбавлення волі.

Так, вироком апеляційного суду Черкаської області жительку м. Золотоноша засуджено за ч. 2 ст. 389 КК України (ухилення від відбування громадських робіт) до покарання у вигляді 1 місяця 7 днів арешту.

Вказаний вирок надійшов на виконання до Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області.

Однак, в порушення вимог чинного законодавства, у зв’язку з переховуванням та ухиленням від виконання кримінального покарання засудженої посадовими особами Золотоніського відділу поліції не оголошено останню у розшук та не заведено оперативно-розшукову справу, внаслідок чого засуджена ухилилась від кримінальної відповідальності.

Внаслідок неналежного виконання своїх посадових обов’язків працівниками Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області не досягнуто завдання кримінального провадження щодо покарання особи в міру своєї вини, сприяє поширенню почуття безкарності та безвідповідальності серед засуджених та можливості вчинення останніми нових кримінальних правопорушень.

Враховуючи вищевикладене, Золотоніською місцевою прокуратурою на адресу начальника ГУНП у Черкаській області направлено вказівку про призначення службової перевірки та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Залиште коментар