Золотоніські рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

Золотоніські рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

Рятувальники Черкащини не втомлюються приймати в гостях як студентів так і школярів та навчати їх правилам безпеки життєдіяльності. А особливої важливості такі зустрічі набувають напередодні канікул, адже у дітей буде вдосталь вільного часу, тому вкрай важливо щоб вони провели його корисно, а головне безпечно.

Так, 25 травня на пізнавальну та захоплюючу екскурсію до Золотоніської пожежно-рятувальної частини завітали учні першого класу Золотоніської гімназії імені Семена Скляренка.

Екскурсії розпочиналися із невеликої інтелектуальної розминки, під час якої начальник Золотоніської державної пожежно-рятувальної частини Вадим Капля перевірив знання школярів стосовно правил безпечної поведінки. Вадим Олексійович, в черговий раз, нагадав малечі, що варто робити задля уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання у квартирі чи будинку. Також начальник частини розповів дітям, як слід поводитися під час відпочинку на водних об’єктах або походу до лісу. Ці знання стануть у нагоді учням, на котрих невдовзі очікують літні канікули.

Головною «родзинкою» екскурсій був показ пожежної техніки і спорядження вогнеборців, а також розповідь про особливості їх застосування. Діти мали змогу посидіти в кабіні пожежного автомобіля й детально роздивитися пожежні рукави, ножиці для розрізання металу, захисний одяг та інші спецзасоби, якими щодня користуються бійці ДСНС. Насамкінець рятувальники здійснили для школярів показові виступи, ліквідувавши умовне загорання, і дали можливість дітям відчути себе в ролі пожежників.

На знак вдячності за досить цікаву та повчальну екскурсію начальник Золотоніської пожежно-рятувальної частини Вадим Капля від керівництва гімназії отримав подяку.

Вже через годину на «гостину» до рятувальників завітали учні школи №2 місті Золотоноша.

Прочитайте ще:

Залиште коментар