Звенигородські лісівники відновили криницю

Звенигородські лісівники відновили криницю

В урочищі Дубина, поблизу села Стецівка, у Козачанському лісництві звенигородські лісівники повернули до життя лісову криницю. Це місце має неабияке значення для місцевих жителів. За переказами, ще з давніх-давен люди приходили сюди, бо знали, що вода в криниці цілюща – здатна вилікувати від багатьох хвороб та володіє неймовірною енергією, що надає сили.

20170505_074149

З часом криниця була закинута і занедбана, заросла чагарниками та замулилась, адже знаходиться далеко від навколишніх сіл, на розпутті польових доріг. Працівники Козачанського лісництва віднайшли її та відродили. Вони розчистили криницю, оздобили її декоративним каменем, збудували над нею велику альтанку і встановили зручні кам’яні сходи – тепер цей гідрологічний об’єкт виглядає величаво, як і годиться для такого прадавнього місця сили. Для ще більшого затишку та краси лісівники озеленили територію довкола, висадивши калину, катальпу та ялівець.

Відтепер, не лише місцеві жителі, а й подорожуючі, зможуть відвідати цю неймовірну місцину, відпочити на лоні природи та, звісно ж, напитися смачної живильної води.

20170505_074235

Лісівники зазначають, хоча Звенигородський край і не досить багатий на цілющі джерела, проте вони докладають усіх зусиль, аби всі ці об’єкти були доглянуті.

«Звенигородський лісгосп є яскравим прикладом того, де працівники усіх структурних підрозділів активно підтримують найкращі традиції ведення лісового господарства, переймаються долею наступних поколінь і тому прагнуть залишити після себе не лише могутні здорові високопродуктивні ліси, а й столітню історію, яка пов’язана з ними», – зазначив директор Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Залиште коментар