Звільненого моряка з Христинівки нагородили “За заслуги перед Черкащиною” (відео)

Звільненого моряка з Христинівки нагородили “За заслуги перед Черкащиною” (відео)

Звільненому з полону моряку Владиславу Костишину вручили пам’ятний знак «За заслуги перед Черкащиною». Нагородив військового з Христинівки під час зустрічі в Черкаській облдержадміністрації очільник області Ігор Шевченко.

Про це йдеться у сюжеті UA:Черкаси.

Журналістам Владислав розповів: за 10 місяців у полоні єдиним способи спілкування з рідними були листи. Їх він отримував із запізненням у 3-4 місяці. Тому, каже, найперше, коли повернувся в Україну, – поїхав до батьків.

Також Владиславу Костишину вручили прапор військово-морських сил. Його біля обласної адміністрації підняли на знак підтримки моряків. В полоні, каже Владислав, йому допомагала підтримка земляків.

Надалі Владислав Костишин планує продовжити службу у військово-морських силах України.

Нагадаємо, 25 листопада минулого року росіяни стріляли на ураження по кораблях Військово-морських сил України, коли ті виходили з Керченської протоки. Броньовані артилерійські катери “Бердянськ” і «Нікополь» та рейдовий буксир “Яни Капу” російські силовики захопили, а військових взяли в полон. 7 вересня за схемою “35 на 35” відбувся обмін полоненими між Росією та Україною. На свободу вийшли 24 полонені українські моряки та 11 політв’язнів.

Залиште коментар