Зимові мотогонки “Замерзлі колеса” відбулися на Черкащині

Зимові мотогонки “Замерзлі колеса” відбулися на Черкащині

“Замерзлі колеса” – мотофестиваль під такою назвою вже вшосте влаштували на Черкащині. Цьогоріч випробувати своїх залізних коней зібралися кілька десятків мотогонщиків із різних куточків країни. Змагалися спортсмени на півторакілометровій засніжений трасі. Про це інформує “5 канал“.

Стартують мотогонщики у 30-сантиметровому снігу, а тому їдуть майже наосліп. Киянин Сергій Лужевський улітку випробовує себе та мотоцикл на бездоріжжі, а взимку рушає кататися по снігу.

Мотогонщик розповідає: “”Дуже вузько, багато дерев, снігу, теж дуже глибоко і постійно хтось лежить, падають люди. Падав звичайно, кілька разів стирчав головою в заметі. Це дуже весело, кілька разів перккидався”.

Траса для змагань – це півтора кілометра по снігу полем та лісом. Учасники мали проїхати 6 кіл. Утім, уже після перших двох четверо зійшли з дистанції. Андрій Лонжанський у свої 57 і досі на треку.

Чоловік каже: “Треба тримать себе, дуже складно утриматись на мотоциклі, щоб не впасти, дуже слизько, бачите, ризина з шипами, щоб був зацеп, щоб можна було їхати”.

Мотоцикли з потужними двигунами та шипованою гумою не гарантують перемогу, зізнаються учасники мотозмагань. Доїхали до фінішу 15 спортсменів із 25-ти. Переможці здобули символічні нагороди та вже домовилися зустрітися на треку наступного року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар