21 боєприпас часів війни знищили сапери на Черкащині

21 боєприпас часів війни знищили сапери на Черкащині

За добу 17 квітня сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення відпрацювали 3 заявки щодо виявлених вибухонебезпечних предметів часів війни. Загалом цього дня сапери знищили на спеціальному полігоні 21 боєприпас різного калібру, серед яких 10 кг авіабомба. Про це повідомляють в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Найбільше, 14 боєприпасів, піротехнічна група вилучила неподалік села Зарубенці Монастирищенського району. На полі під час проведення земляних робіт тракторист вирив 8 артилерійських снарядів 76 калібру. Після їх вилучення сапери додатково обстежили прилеглу територію та виявили ще 6 боєприпасів, серед яких 5 артилерійський снарядів 76 калібром та один 75 калібру.

Також цього дня сапери знищили на спеціальному полігоні 2 артилерійських снаряди, діаметром 76 та 105 мм, виявлених у лісосмузі неподалік смт.Маньківа.

За аналогічних обставин місцеве населення виявило 5 небезпечних предметів, серед яких 3 артилерійські снаряди діаметром 76 мм, мінометна міна діаметром 81 мм та 10 кг авіаційна бомба, біля села Павлівка Жашківського району.
На черзі у саперів аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищення артилерійського снаряду калібром 76 мм виявленого у Кам’янському районі та мінометної міни калібром 50 мм на Канівщині.

Залиште коментар