У Черкасах триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами

У Черкасах триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами

Упродовж цієї доби працівники комунальних підприємств міста із залученням спеціалізованої техніки ліквідували 17 стихійних сміттєзвалищ. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Руслан Батир, пише сайт Черкаської міськради.

– У переважній більшості містяни викидають обабіч доріг та на прибудинкових територіях та місцях неподалік стаціонарних контейнерних майданчиків будівельне сміття, гілля, листя, залишки меблів та різноманітного домашнього приладдя. Приміром, такі стихійні осередки непотребу були прибрані за такими адресами: вул. Надпільна, 465, вул. Гоголя, 520,532/73, вул. Смілянська 36, 38, Г.Дніпра, 81, вул. Сумгаїтська, 20, 24, 39, 30 років, вул. 30-річчя Перемоги, 60, вул. Пилипенка 10, вул. Вернигори 3,12/99, вул. Руставі, 15, Тараскова, 3 і вул. прикордонника Лазаренка, 22,34, – розповів Руслан Анатолійович.

Крім цього, за його словами, департамент житлово-комунального комплексу координує роботу з розчищення вулиць від сміття та утримання їх в належному санітарному стані.

У постійному режимі зараз триває прибирання зелених зон та міських автошляхів. Звичайно, особлива увага приділяється центральним вулицям міста, зокрема, бульвару Шевченка, вул. Хрещатик, вул. Надпільній, вул. Благовісній, вул. Чорновола, вул. Гагаріна, вул. Грушевського та іншим.

Водночас Руслан Батир додає, що відповідна щоденна робота із залученням усіх людських та технічних ресурсів міських комунальних служб продовжуватиметься й надалі.

– Тоді як, великою мірою, чистота у наших рідних Черкасах залежить від кожного жителя та дотримання ним елементарних правил охайності. Оскільки Черкаси – це наше спільне місто і лише від нас залежить, яким воно буде і в яких умовах ми житимемо, – наголошує Руслан Анатолійович.

Залиште коментар