22 тисячі гривень зняли аферисти з рахунків черкаської родини

22 тисячі гривень зняли аферисти з рахунків черкаської родини

Черкащанин Олександр Фільков поділився сумним досвідом, як у його родини зняли з кредитних рахунків ПриватБанку 22 500 гривень, і тепер вони будуть змушені повертати кошти з процентами. Про це постраждалий написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Як йдеться у повідомленні, 23 березня з рахунку дружини Олександра було знято 14 000 гривень, а його тещі – 8 500 гривень. Зловмисники отримали дублікати сім-карт у відділенні мобільного оператора Lifecell.

“Для цього слід назвати номери, які ви найчастіше набираєте (мама, дружина, чоловік…) і суму останнього поповнення (за 10 хв до операції кладуть вам на рахунок 5-10 гривень) і все – ваша сім-карта блокується, а в їх телефоні активується,” – пише Олександр.

Після цього зловмисники отримують на номер пароль для доступу до системи ПриватБанк та знімають з кредитної карти доступні ліміти.

В салоні мобільного оператора Lifecell відмовляються надавати відео з камер спостереження, посилаючись на необхідність отримання письмової згоди з центрального офісу, а на цю процедуру доведеться витратити місяць часу.

Працівники ПриватБанку пообіцяли провести розслідування, але вже попередили постраждалих, що їм все одно доведеться повертати кредит під 7,5 %.

Правоохоронці почнуть розслідувати справу аж з понеділка.

Як вияснилося, така схема в Черкасах – не новинка. Від рук зловмисників постраждала далеко не одна особа, про що повідомляють дописувачі у Фейсбук у коментарях до повідомлення.

Залиште коментар