Перейменувати вулицю на честь хасидського святого хочуть в Умані

Перейменувати вулицю на честь хасидського святого хочуть в Умані

В Умані пропонують перейменувати вулицю Косинки Григорія на вулицю Рабі Нахмана, інформує “Громадське: Умань” з посиланням на Уманську міськраду.

На підставі розпоряджень Уманського міського голови від 16.03.2018р. №47-р з метою забезпечення врахування громадської думки, у м. Умань проводиться громадське обговорення щодо зміни назви (перейменування) вулиці Косинки Григорія.

Пропозицію вніс Головний Рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, мешканці вулиці.
Обгрунтування пропозиції: засновник брацлавського хасидизму багато років жив і творив в Умані. Перейменування вулиці дасть змогу чітко ідентифікувати місце захоронення духовного наставника з місцем розміщення пантеону.
Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 20 травня 2018 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту arhitekturakol@ukr.net до 20.05.2018р.

Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 18.05.2018р. включно.
Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітекутри, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради до 04.06.2018р.
Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 3-24-76.

Залиште коментар