Учні Дахнівської школи збирали жолуді для майбутніх дібров

Учні Дахнівської школи збирали жолуді для майбутніх дібров

Черкаські лісівники ділилися з вихованцями шкільного лісництва премудростями заготівлі насіння дуба. Днями юні лісівники – учні загальноосвітньої школи №29 – разом із своїми старшими колегами вийшли в ліс, щоб допомогти зібрати насіння дуба для Дахнівського лісництва. Про це розповіли в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Інженер-лісопатолог Черкаського лісгоспу Марина Завадська розповіла, яким має бути якісне насіння, як його перевірити на схожість та визначити, чи не пошкодив його шкідник. Бо ж не з кожного жолудя може вирости могутній дуб.  Треба не лише докладати зусиль для його вирощування і догляду, але насамперед ретельно добирати насіння.

«Ми не ставили завдання зібрати багато жолудя. Головне, щоб він був якісний, і щоб школярі зрозуміли важливість цієї справи», – розповіла  Марина Завадська.

За словами вчителя біології та керівника шкільного лісництва Тетяни Швецової, діти з нетерпінням чекали побачення з лісом і ретельно готувалися, виконуючи теоретичні завдання. Тому зорієнтувати на місці їм було вже легше, тим паче, що лісівники-наставники докладно все роз’яснили.

Прочитайте ще:

Залиште коментар