Дитячий майданчик зіпсує атмосферу скверу ім. Б.Хмельницького?

Дитячий майданчик зіпсує атмосферу скверу ім. Б.Хмельницького?

Чи потрібен дитячий майданчик у парку ім. Б. Хмельницького? Відповісти на це питання пропонують черкасцям 26 жовтня. Відповідно до розпорядження міського голови відбудеться громадське обговорення щодо місця встановлення дитячого майданчика, нагадує КП “Дирекція парків”.

Дитячу ігрову зону у формі корабля попередньо планували встановити у сквері ім. Б Хмельницького по вул. Б. Вишневецького, оскільки там відпочиває чимало батьків із малечею. Інфраструктури для дітлахів там немає. Був виготовлений проект такого об’єкту. Вартість конструкції від київського виробника – 350 тис грн. Процедуру закупівлі департамент економіки та розвитку міської ради провів у вересні.

– Громадськість висловила своє занепокоєння щодо такої ідеї, мовляв, варто зберегти камерну атмосферу даного парку, – говорить директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Тож, вважаємо, громадське обговорення допоможе визначитися остаточно. Майданчик оригінальний і яскравий. Він може стати окрасою й іншого парку. Наприклад, до нас уже надходили звернення щодо його розташування у парку «Казка», проте, там бракує місця для його розміщення.

Володимир Юрійович переконаний, парки та сквери міста мають бути максимально комфортними та затишними, а всі об’єкти на їх території – виправданими й бажаними для відвідувачів.

Громадське обговорення відбудеться 26 жовтня у приміщенні міськвиконкому в кабінеті 206 о 18.00.

КП «Дирекція парків» запрошує долучитися усіх небайдужих містян.

Залиште коментар