Змагання «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» проходять у Черкасах

У Черкасах триває І етап всеукраїнських змагань серед  учнів закладів загальної середньої освіти «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». За ініціативи Президента України Володимира Зеленського вони проходять під гаслом “Разом переможемо”.

Міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Анастасія Чубіна та начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець відвідали фінальні ігри І етапу з баскетболу та футзалу для дітей Черкаської громади.

Баскетбольна команда «Черкаські мавпи» та команда «Обленерго» стали спонсорами змагань. Амбасадорами змагань у Черкасах виступили Роман Данилюк, Богдан Кулинич, Антоніна Саприкіна та Сергій Куліш.
“Це чудова нагода для наших молодих спортсменів продемонструвати свої навички та здобути цінний досвід у спортивних змаганнях. Пишаюся нашими командами і бажаю їм успіху в майбутніх змаганнях”, – сказав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Наразі від нашої громади зареєстровано 243 команди, від області – 2770 команд. Кількість учасників вражає – більше 17 тисяч учнів у І шкільному етапі. Спортсмени змагаються за першість у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг. Кожен заклад вже обрав свій талісман, який буде надихати дітей протягом всіх 5 етапів змагань.

Заявки на участь приймаються до 1 лютого, надалі відбудеться відбір 7 найсильніших команд (2 – баскетбол, 2 – волейбол, 1- спортивне орієнтування, 1- футзал та 1- черлідинг), які протягом березня-квітня позмагаються за чемпіонство на всеукраїнському рівні.

Залиште коментар