У Черкасах тривають змагання “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч”

Відбувся фінальний шкільний етап змагань “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч” для учасників із школи №10.

Заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна разом з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем відвідали змагання. Дві дівочі команди з волейболу боролися за першість та можливість переходу в наступний міський етап.

“Азарт, командний дух, підтримка вболівальників – атмосфера була неймовірною! Дякую всім учасникам за чудову гру. Вітаю переможців та бажаю їм успіхів у наступному етапі,” – сказала Анастасія Чубіна.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка Анастасія Чубіна вручила подяку за сумлінну працю та відданість обраній справі головному тренеру з волейболу КП “МСК “Дніпро” Сергію Гуменюку.

Загалом у наймасштабніших шкільних змаганнях цьогоріч учні виборюють першість у пʼяти видах спорту: футзалі, волейболі, баскетболі, спортивному орієнтуванні та черлідингу.

У місті зареєструвалися 243 команди. Шкільний етап наразі завершується, на черзі – міський.

“Впевнений, що “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч” стануть чудовою традицією, яка допоможе юнакам та дівчатам не лише покращити свої спортивні навички, а й відчути справжню командну єдність, згуртованість та силу підтримки. Разом до перемоги!” – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Джерело: Черкаська міська рада

Залиште коментар