“Ярмарка вакансій” відбувся в Уманському ДПУ

“Ярмарка вакансій” відбувся в Уманському ДПУ

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася «Ярмарка вакансій». Захід проведено за ініціативи Уманського міського центру зайнятості та за підтримки Черкаського регіонального центру зайнятості, Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України. Повідомляє «Про Головне» начальник Центру культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини Людмила Гекалюк.

На заході були присутні представники відділу освіти Уманської та Христинівської районних державних адміністрацій Черкаської області, Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради, Ладижинського НВК №1 та ряду дошкільних навчальних закладів м. Умань.

Студенти-випускники мали змогу ознайомитися з вакансіями ринку праці регіону у сфері надання освітніх послуг, змістом та умовами професійної діяльності із фізико-математичних, технічних, філологічних, мистецько-педагогічних та дошкільних спеціальностей, а також із вимогами до працевлаштування, потребами навчальних закладів, підприємств та організацій у кваліфікованих спеціалістах.

Провідний фахівець з профорієнтації Уманського міського центру зайнятості Тетяна Задорожко провела випускникам індивідуально-психологічну діагностику та надала рекомендації щодо вибору сфери подальшого працевлаштування.

Зустріч дала змогу студентам більше дізнатись про ринок праці не тільки на Черкащині, а й в сусідніх областях.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар