Анатолій Бондаренко: «Міська влада готова до конструктивного діалогу з громадськістю»

Анатолій Бондаренко: «Міська влада готова до конструктивного діалогу з громадськістю»

Міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні зустрівся з головою громадської організації ЧОГО «Життя без бар’єрів» Лесею Валяєвою, обговоривши проект міської Програми розвитку громадянського суспільства в м. Черкаси на 2020 – 2024 роки.

Анатолій Бондаренко розповів, що міська влада Черкас у своїй роботі дотримується принципів відкритості, публічності та готова до конструктивного діалогу з громадськістю.

– Проект зазначеної Програми повною мірою віддзеркалює прагнення та наміри нашої команди до розвитку громадського суспільства у Черкасах. Нині цей документ перебуває на стадії опрацювання, після чого буде винесено у площину публічного обговорення. Тому співпраця з представниками громадських організацій є вкрай важливою та потрібною для міста,– зауважив Анатолій Васильович.

Підтримує такі прагнення влади Черкас і Леся Валяєва, яка свого часу була однією з ініціаторів створення такої міської Програми:

– Одним із основних заходів Програми є створення Черкаського Центру розвитку громадянського суспільства та підтримка його діяльності. Громадська організація «Життя без бар’єрів» готова взяти на себе реалізацію цього заходу в рамках грантового проекту NED в період з 01.04.2020 року по 30.09.2020 року в тісній співпраці з управлінням інформаційної політики Черкаської міської ради, – наголосила Леся Валяєва.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар