Ансамбль “Дезері” з Городища привіз нагороди Кубку Центральної України

Ансамбль “Дезері” з Городища привіз нагороди Кубку Центральної України

Нинішній рік видався надзвичайно багатий на поїздки, конкурси, фестивалі, перемоги та яскраві враження для колективу східного танцю «Дезері» (художній керівник Христина Биба). Достойно виступили на всеукраїнських творчих змаганнях у Черкасах, Дніпрі, а нещодавно повернулися з Полтави. Там 9-10 грудня проходив Кубок Центральної України.

Про це пише “Городище.інфо“.

Організували це прекрасне свято знаменита полтавська танцівниця Олена Щеглова та президент Міжнародного союзу викладачів танців Любов Мурза. Учасниці кажуть, що порадувала прекрасна підготовка фестивалю, усе було продумано до хвилини. Із самісінького ранку і аж до ночі колективи з різних міст змагалися на конкурсному майданчику. Та й Полтава дуже сподобалася – місто гостинне і затишне, зі своєю багатою історією і традиціями.

Юні городищанки виступили дуже вдало. Свою вже й так багату скарбничку призів «Дезері» поповнили нові дипломи, медалі та кубки за одне третє місце, чотири других і аж сім перших місць! Це прекрасне завершення 2017 року! Тож додому поверталися з прекрасним настроєм.

– Мені приємно, що згуртувався не тільки талановитий колектив дітей, а й прекрасна, дружна команда мам, – говорить керівник «Дезері» Христина Биба. – Мами прагнуть не просто повезти своїх дітей на черговий фестиваль, але й показати їм нові міста, усю красу нашої України! Навіть працюючи, кожна мама думає про цікаве і змістовне дозвілля своєї дитини, турбується про її розвиток. Адже це дуже важливо проводити час з дітьми і підтримувати їх в усіх починаннях. Як керівник колективу, я завжди усіма силами готова підтримати ці благородні прагнення!

 

Залиште коментар