Володимир Гройсман: Децентралізація – один з пріоритетів 2018 року

Володимир Гройсман: Децентралізація – один з пріоритетів 2018 року

Журналісти з Черкащини взяли участь у національному прес-клубі реформ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік», який проходив у Києві в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID.

Перед представниками ЗМІ виступив Прем’єр-міністр  України Володимир Гройсман, який зокрема, наголосив, що децентралізація – це один з пріоритетів 2018 року.  Буде побудовано 2000 нових об’єктів у громадах – школи, дитсадочки, басейни, громадський простір. Що саме будувати будуть вирішувати самі громади, оскільки саме на місці видніше, що саме потрібно будувати та розвивати. У бюджеті передбачено Державний фонд регіонального розвитку в обсязі 6 млрд грн, субвенція на підтримку розвитку інфраструктури об’єднаних громад 1.9 млрд грн,  субвенція на соціально-економічний розвиток регіонів 5 млрд грн. До  2020 року планується ліквідувати черги до дитячих садочків по всій Україні.

Насамкінець виступу Прем’єр-Міністр В.Гройсман наголосив, що вкрай важливо вчасно, відкрито і публічно ухвалити Державний бюджет, що і було зроблено у цьому році.

У своєму виступі, голова Асоціації міст України Віталій Кличко звернув увагу, що АМУ вдалося відстояти інтереси громад при ухваленні Держбюджету на 2018 рік.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар