Діти з Коробівки вчилися допомагати птахам взимку

Діти з Коробівки вчилися допомагати птахам взимку

У Коробівському навчально-виховному комплексі провели природничу акцію – «Допоможемо птахам взимку». Участь у заході взяли головний лісничий Золотоніського лісгоспу Ігор Міщенко, інженер лісових культур Золотоніського лісгоспу Олена Лістрова, члени Коробівського шкільного лісництва та учні молодших класів.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники розповіли дітлахам про те, що птахи у лісі – це важлива складова здорової екосистеми, адже саме вони рятують дерева від шкідників. Тож аби пернаті рятівники збільшували свою популяцію в наших лісах, їм потрібно допомагати, особливо у зимовий період.

 

Вчитель навчального закладу Олександра Бабцова підготувала для дітей цікаву та змістовну презентацію про птахів, прослухавши яку, малеча легко засвоїла корисну інформацію – які птахи зимують у наших краях та чим їх можна підгодовувати взимку. Наймолодші вихованці підготували віршики про птахів, старші – виготовили годівнички, які розвісили на території школи та в навколишніх лісах. Тепер школярики будуть підгодовувати пернатих протягом зими.

 

«Надзвичайно важливо змалку привчати дітей любити й берегти природу, звірів. Кожного року учні шкільного лісництва допомагають у виготовленні годівничок та підгодівлі птахів у зимовий період. Сподіваємось, що з віком юні природолюби не полишать цю добру справу і для них це стане гарною традицією, яку вони започаткують в своїх сім’ях», – говорить директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас.

 

Всі учні, які долучились до виготовлення годівничок, отримали заохочувальні подарунки від Золотоніського лісгоспу.

Залиште коментар