Антикорупційний семінар провели на Черкащині

Антикорупційний семінар провели на Черкащині

Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у 2018 році продовжує підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань функціонування системи запобігання корупції в Україні та впровадження електронного декларування. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Основна мета навчання – поглиблення та оновлення теоретичних знань, необхідних публічним службовцям для ефективного вирішення завдань професійної діяльності щодо запобігання корупції у сфері публічного управління; розширення розуміння сутності корупції, різновидів її проявів, юридичної відповідальності за вчинення корупційних діянь; сприяння розвитку професійних компетентностей посадовців щодо механізмів реалізації антикорупційної політики держави та застосування антикорупційних заходів.

Під час семінару відбулись тематичні дискусії та обговорення антикорупційного законодавства, правових та організаційних засад функціонування системи запобігання корупції в Україні, підвищення рівня правової культури посадовців, проведення належних превентивних заходів. Програму семінару реалізовували представники сектору з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації. Отримані знання сприятимуть підвищенню рівня професійної компетентності та забезпеченню прозорості діяльності посадовців регіону.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар