Австрійська компанія розмістить в Черкасах завод теплоізоляційних матеріалів

Австрійська компанія розмістить в Черкасах завод теплоізоляційних матеріалів

Про умови, в яких розвиваються щойно відкриті підприємства, у тому числі й з іноземними інвестиціями, йшлося учора на робочій зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з Президентом холдингу «Сатурн» Олександром Громико та виконавчим директором австрійської кампанії «HIRSCH GRUPE» Харальдом Коглером, передає прес-служба міської ради.
Олександр Громико представив партнера з Австрії, який наразі інвестує і будує  в Черкасах виробництво упаковки й пінопласту, що призначаються для потреб самого холдингу, і не тільки.
Розміститься майбутнє підприємство на площах, які належать холдингу «Сатурн» (територія колишнього заводу «Строммашина»).
Пан Коглер зауважив, що в нього склалося  найкраще  враження про Черкаси, а також презентував свою кампанію, яка більше 40 років працює на світовому ринку , зокрема – в Східній Європі, маючи заводи та партнерів  в Західній Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині.
– Ми заходимо з довготривалою стратегією, – підкреслив пан Коглер та подякував  за можливість розміститися у Черкасах.
Він зазначив, що один з важливих факторів в бізнесі – це швидкість, зокрема й у прийнятті рішень. Тому в ході зустрічі  було вирішено розмістити в Черкасах завод з виготовлення теплоізоляційних матеріалів.
Також учасники зустрічі обговорили можливість підготовки робітників технічних спеціальностей зі знанням  іноземної  мови та низку інших питань.
Зі свого боку Анатолій Бондаренко пообіцяв, що місцева влада і надалі сприятиме бізнесу, особливо тому, у планах якого – відкриття нових робочих місць в Черкасах.

Залиште коментар