«Батьківщина» – за чесні вибори, – Юрій Тренкін

«Батьківщина» – за чесні вибори, – Юрій Тренкін

Черкаський обласний виборчий штаб ВО «Батьківщина» відвідали міжнародні спостерігачі. Довгостроковий спостерігач OSCE Ховард Найт та офіційні спостерігачі ENEMO Павел Левінау та Зібар Хусейнова поцікавилися перебігом виборчого процесу на Черкащині та думкою «батьківщинівців» щодо імовірних порушень та різноманітних виборчих технологій.

За словами керівника штабу Юрія Тренкіна, ВО «Батьківщина» використовує лише чесні методи політичної боротьби. Натомість політичні конкуренти часто не гребують брудними методами на межі фолу, як-то «чорний піар», маніпулювання опитуваннями громадської думки, адміністративний ресурс, «двійники», використання чужих виборчих брендів тощо.

«Щоб не допустити маніпуляцій під час підрахунку голосів, «Батьківщина» буде чітко контролювати хід голосування. В нас буде йти паралельний підрахунок голосів, на кожній дільниці в нас є 2 члени ДВК, є спостерігач, буде задіяно 50 мобільних груп в складі юриста, журналіста, представника партії. Наші члени ДВК будуть звітувати про явку на кожну годину, потім будемо збирати протоколи з мокрими печатками», – розповів Юрій Тренкін.

Залиште коментар