“Батьківщинівці” Шполянщини працюють над стратегією розвитку громади

“Батьківщинівці” Шполянщини працюють над стратегією розвитку громади

Партійці Шполянської районної парторганізації беруть активну участь у напрацюванні стратегії розвитку Шполянської ОТГ.

Як інформує прес-служба Черкаського обласного партосередку, друге засідання робочої групи з цього питання проходило за участю партійців, представників агенції регіонального розвитку Черкаської області, обласного підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» та громадськості.

22448637_1493883127325828_2655478300587750017_n
Учасники заходу аналізували перспективи громади, говорили про можливості та першочергові зміни у Шполянській ОТГ. На цьому етапі було створено документ, в якому визначено пріоритетні проекти, що стануть практичним втіленням стратегії.

Присутні розглянули проект соціально-економічного профілю громади, результати опитування населення (зібрано 2 тисячі анкет) та представників місцевого бізнесу (понад 50 анкет), сформували стратегічне бачення розвитку громади, розглянули сильні та слабкі сторони громади, можливості й загрози її розвитку.

«Хочемо бачити нашу громаду фінансово спроможною. Вона має стати європейською адміністративною одиницею. На території Шполянської ОТГ повинні бути якісні дороги, приведені до ладу соціальні об’єкти. Місцеві підприємці повинні працювати і розвивати свій бізнес без перешкод», – сказав голова Шполянської районної парторганізації Володимир Слободяник.

Залиште коментар