Безробітних на Черкащині стало менше

Безробітних на Черкащині стало менше

14,9 тис. наявних вакансій, таку цифру назвали роботодавці регіону центру зайнятості Черкаської області.  Це на 7,1% більше ніж минулого року. За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 13,3 тис. осіб, у тому числі 8,1 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення, тобто люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО. Повідомляє «Про Головне» відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Завдяки отриманню одноразової допомоги по безробіттю 14 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання було здійснене під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 4,5 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

На сьогодні більше 15 тисяч осіб отримали допомогу по безробіттю, середній розмір якої складає 1874 грн.

Залиште коментар