Черкащани зможуть обрати улюбленця через веб-сайт

Черкащани зможуть обрати улюбленця через веб-сайт

Унікальна електронна база для обліку та пошуку безпритульним тваринам нових господарів починає діяти на Черкащині. Повідомляє «Про Головне» Черкаський прес-клуб.

До цього інтернет-ресурсу заводитимуть інформацію про усіх стерилізованих та вакцинованих проти сказу безпритульних тварин, регулювання чисельності яких на Черкащині відтепер відбувається лише таким – гуманним – способом.

«Сайт допоможе забезпечувати облік та реєстрацію безпритульних тварин, передбачені обласною Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2016-2020 роки», – зазначила начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева.

Сайт створено так, що кожен район Черкащини може, через окремий електронний кабінет, вносити до сайту інформацію про стерилізованих та вакцинованих у рамках обласної програми, тварин – фото, параметри, стан, характер, її унікальний обліковий номер. Зайшовши на цей сайт-каталог, мешканець будь-якого села чи міста  зможе підібрати собі здорову і стерилізовану тварину у місцевості, де сам проживає.

Зараз сайт http://animalhelp.org.ua/ уже почав заповнюватись картотекою безпритульних тварин – і сьогодні кожен бажаючий уже має можливість  підібрати собі друга.

 

 

Залиште коментар