Черкаська міська рада фінансуватиме 13 грантових проектів в галузі культури (перелік)

Черкаська міська рада фінансуватиме 13 грантових проектів в галузі культури (перелік)

У Черкасах визначили гранти у галузі культури, які фінансуватиме міська рада. Експертною радою відповідно до Протоколів від 20 та 21 березня підтримано 13 грантових проектів, з них 7 доповнювального характеру, а 6 недоповнювальних. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Документи на виділення грантів приймалися в департаменті освіти та гуманітарної політики до 1 березня. Призначення грантів здійснюється щорічно за пропозицією експертної ради. Грант могли отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи за такими напрямками: візуальне мистецтво, література, культурно-мистецький захід (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, виставка, симпозіум тощо). Не розглядалися заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

– Згідно міської програми виділення грантів в галузі культури на 2019 рік передбачено доволі актуальні напрямки, які могли б зацікавити наших громадян. – Зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. – Звертаю Вашу увагу на те, що відповідно до Положення «Програми виділення грантів у галузі культури м. Черкаси на 2018-2022 роки» передбачено проведення двох відборів грантових проектів, а саме у лютому та у серпні приймають проекти, а у вересні приймають рішення щодо фінансової підтримки. Так що, чекаємо на нові ідеї та культурні проекти.

Залиште коментар