Черкаські студенти познайомилися з роботою державних виконавців

Черкаські студенти познайомилися з роботою державних виконавців

День відкритих дверей для студентів правничих факультетів навчальних закладів Черкас провела Державна виконавча служба Черкаської області 27 вересня. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.


З особливостями нелегкої, відповідальної, але цікавої і престижної роботи державного виконавця познайомилися студенти Черкаського факультету Національного університету “Одеська юридична академія”, Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Східноєвропейського університету та Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу.

Захід приурочено до Дня юриста, який відзначається 8 жовтня.

– Робота державного виконавця – прекрасний старт для молодого юриста. Вона дає широкий практичний досвід, досить непогане матеріальне забезпечення, перспективи для самореалізації та кар’єрного зростання. До того ж, зараз активно розвивається інститут приватного виконавця, а це теж хороші перспективи, – зазначив начальник Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Юрій Вишневський.

Студенти мали можливість поспілкуватися з керівниками різних відділів ДВС, побувати в кабінетах державних виконавців, дізнатися відповіді на свої запитання. Усіх охочих запросили проходити тут практику, а в подальшому – й працевлаштуватися на роботу.

Залиште коментар