Черкаський зоопарк планують перейменувати

Черкаський зоопарк планують перейменувати

Черкаський зоопарк отримає нову назву. Вона опублікована у додатку до проекту рішення про затвердження Договору про надання спонсорської підтримки між корпорацією «Рошен», Черкаським міським зоологічним парком та мерією.

Про це пише сайт 18000.

Так, у договорі про надання спонсорської підтримки зазначено найменування зоопарку в такій редакції: «Комунальна організація «Черкаський міський зоологічний парк «РОШЕН».

Окрім того відомості про нове найменування потрібно відповідно зареєструвати у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Нагадаємо, нещодавно у зоопарку відкрили нову експозицію “Олені та зубри” за 50 млн грн. Спонсор повідомив, що готовий вкласти у черкаський звіринець ще 300 млн грн.

2 коментарі до цієї статті

  1. Ага, значить, ми вам в зоопарку наведемо лад, а ви за це назвете ЗОПАРК “Рошен”?? Навіщо дратувати людей? Вони і так шарахаються від цієї назви? Хіба меценати та спонсори, роблячи благодійні справи, “увіковічують” імена у предметах своєї підтримки??? Якось неприємно це читати. А сама назва: “Зоопарк Рошен” вас не шокує? Мене і шокує, і дратує.

    Відповіcти
  2. рошен разом з геноцидником українського народу петею йдуть строго на …йух

    Відповіcти

Залиште коментар