Черкащанам не вистачило фізичної підготовки, щоб стати слідчими

Черкащанам не вистачило фізичної підготовки, щоб стати слідчими

26 слідчих поповнили лави ГУ НП у Черкаській області. Водночас недобір склав аж 60 осіб. Охочих піти до поліції виявилося небагато, а з тих, хто зголосився,  не всі змогли пройти фізичну підготовку.

Відкритий конкурс на слідчих був оголошений ще в січні. Нові кадри заманювали хорошою зарплатою у 10 тисяч гривень. Лише за два дні після старту конкурсу  стати слідчими захотіла майже сотня черкащан. Утім по завершенні відбору роботу запропонували лише 26 кандидатам.

– Ми набрали 26 слідчих, – розповідає начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Руслан Горяченко. – Заявок у нас було близько двохсот, та до першого етапу відбору потрапило лише сто. Хоча на цьому етапі потрібно було лише принести документи, але чомусь половина із кандидатів до нас не дійшли.

Із сотні претендентів поліцейською комісією, за словами Руслана Горяченка, було відібрано 26 осіб. Вони вже проходять підготовку, після якої почнуть працювати слідчими.

– Як показали етапи конкурсу, у більшості випадків кандидати на слідчих не змогли скласти залік із фізичної підготовки, – розтлумачив Руслан Горяченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар