Черкащани проти встановлення дитячого майданчика-корабля у сквері Хмельницького

Черкащани проти встановлення дитячого майданчика-корабля у сквері Хмельницького

На учорашньому громадському обговоренні у приміщенні міської ради близько 50-ти жителів міста вирішували долю дитячого майданчика у формі корабля, який планувалося розмістити в парку ім. Б. Хмельницького. Присутні проголосували за розміщення об’єкта в будь-якому іншому місці, зберігши у місті так званий “тихий парк”. Серед запропонованих варіантів – розташування корабля у парках Хіміків, “Казка” чи Дитячому. Про це повідомляє прес-служба КП “Дирекція парків”.

 

– Дитячі майданчики – це зона високої відповідальності, – зауважив директор комунального підприємства “Дирекція парків” Володимир Стойко. – Якщо там щось станеться, то відповідатиме виробник і “Дирекція парків”. Крім того, експлуатація таких майданчиків можлива лише за умови наявності паспорта, тому дуже важко виготовити майданчик самостійно і забезпечити його законне функціонування.

Володимир Юрійович подякував за активність учасникам зібрання й наголосив, що у майбутньому під час реалізації великих проектів у парках проводитимуть їх попереднє обговорення. Щодо місця встановленян “майданчика-корабля”, то свою тиху гавань він може знайти за допомогою голосів жителів. Віддати їх черкасів запрошують під час свята з нагоди закриття паркового сезону цієї неділі в парку “Сосновий бір” з 12-ї до 15-ї години.

Щоправда, місце встановлення конструкції може бути визначене і на сесії міської ради.

Залиште коментар