«Моя професія» – школярі області взяли участь у КВЕСТі

«Моя професія» – школярі області взяли участь у КВЕСТі

Профорієнтаційний КВЕСТ «Моя професія», який складався із  п’яти поетапних навчально-пізнавальних завдань для учнівської молоді, до проходження яких були залучені відділи освіти, представники ринкоутворюючих підприємств області, навчальні заклади, соціальні партнери, засоби масової інформації проходив на Черкащині протягом трьох місяців. В рамках заходу були проведені: профорієнтаційні уроки, тренінги, тестування, ярмарки професій, ярмарки кар’єри, професіографічні екскурсії. Повідомляє «Про Головне» відділ організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ.

Загалом за період проходження КВЕСТу взяли участь 3178 учнів із 117 загальноосвітніх шкіл області та долучилися 51 ринкоутворююче підприємство.

Проведення подібних заходів популяризує робітничий світ професій  та дозволяє розширити кругозір власного працевлаштування. Адже учні під час КВЕСТу отримали багато цікавої та потрібної інформації про професії, ринок праці, пошук роботи, пізнали себе за допомогою профдіагностичного тестування, ознайомилися з перспективами обрання майбутньої професії та подальшим працевлаштування на підприємствах регіону.

Спільна робота служби зайнятості, загальноосвітніх шкіл, навчальних закладів та успішних підприємств є дуже корисною, адже профорієнтаційні заходи – це крок на шляху до зниження безробіття молоді.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар