Черкащанина, який викинув з вікна свою знайому і намагався вбити матір, направили на примусове лікування

Черкащанина, який викинув з вікна свою знайому і намагався вбити матір, направили на примусове лікування

У провадженні слідчого відділу Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області перебували матеріали кримінального провадження відносно 27- річного черкащанина гр. М. за фактом вбивства (умисного протиправного заподіяння смерті своїй знайомій) та за фактом закінченого замаху на вбивство своєї матері.

Про це  інформує Черкаська місцева прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, влітку 2017 року гр. М., перебуваючи в приміщенні квартири, розташованій на п’ятому поверсі будинку в місті Черкаси, під час сварки, маючи умисел направлений на вчинення умисного вбивства, підійшов до своєї знайомої, яка в цей час сиділа на підвіконні, вікно якого знаходилось у відчиненому стані та умисно виштовхнув останню з відкритого вікна, внаслідок чого остання впала на землю та померла.

Після чого, гр. М., маючи умисел направлений на вчинення умисного вбивства, підійшов до своєї матері з метою заподіяння останній смерті та наніс численні удари ножем в життєво важливі органи.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте в подальшому виникла необхідність змінити вказаний захід на поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключать небезпечну поведінку для визначення стану осудності.

Згідно висновку стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи гр. М. в період часу, що відноситься до інкримінованого йому діяння, страждав і в теперішній час страждає на хронічне психічне захворювання у формі шизофреній параноїчної, що позбавило іспитованого можливості усвідомлювати свої дії (бездіяльність) і керувати ними в період часу, що відноситься до інкримінованого йому діяння.

В результаті чого судом прийнято остаточне рішення про застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим типом нагляду і лікування в примусовому порядку.

Залиште коментар