Депутати міськради виступили за створення антикорупційного суду

Депутати міськради виступили за створення антикорупційного суду

Депутати Черкаської міської ради звернулися до Президента України та Верховної ради України з приводу останніх подій, які відбуваються в країні. «За» проголосувало 33 міських обранця.

Про це пише “Вичерпно“.

В останній час світова спільнота стала свідком численних безпрецедентних фактів, що завдають шкоди демократії, вважають представники депутатської групи «Громадянська позиція».

– Арешт Михайла Саакашвілі є яскравим прикладом узурпації влади та встановлення авторитарного режиму. Це може призвести до катастрофічних наслідків, — зачитав звернення депутат Артур Акопян. — Ми вимагаємо вжити заходів щодо припинення дискредитації новостворених антикорупційних структур, припинити переслідування новостворених політичних сил, у найкоротший термін створити антикорупційний суд.
«Самі факти злочинного викриття таємних агентів НАБУ, спроба усунути будь-якими способами від керівництва цього органу А. Ситника, тривале політичне переслідування та затримання М. Саакашвілі є яскравим прикладом повного згортання боротьби з корупцією в Україні та розправи діючої влади з опозиціонерами, опонентами влади і правлячого режиму», — йдеться у зверненні.

Залиште коментар