Черкаська “громадськість” побилася з депутатами на сесії міськради (ВІДЕО)

Черкаська “громадськість” побилася з депутатами на сесії міськради (ВІДЕО)

“Громадськість”, яка прийшла на сесію міської ради намагалися зірвати сесію, тому вдалися до блокування трибуни і спровокували бійку. Про це з місця події повідомляє кореспондент “Про Головне”. 

Зокрема, член виконкому Черкаської міської ради від громадськості Дмитро Кухарчук намагався вдарити міського голову Анатолія Бондаренка. Детальніше у відео.

Після інциденту міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував ситуацію і акцентував увагу на тому, що “активісти” краще б не штовхали жінок – директора департаменту, а не заважали працювати депутатам. Деталі у відео.

“Громадськість” вимагала від депутатів перенести питання програми соціально-економічного розвитку міста на наступне засідання. Вони звинуватили їх у тому, що ця програма означатиме розкрадання бюджетних коштів, оскільки суд скасував рішення про впровадження в місті системи ProZorro.

Таким чином, за словами активістів, 260 млн грн буде розподілятися за цією програмою у ручному режимі. Вони завадили депутатам навіть проголосувати за порядок денний, до якого включено і це питання.

Залиште коментар