На Черкаському стадіоні має з’явитися запасне поле

На Черкаському стадіоні має з’явитися запасне поле

Цього року плануємо значно покращити інфраструктуру Черкаського стадіону. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив заступник міського голови Сергій Гура. 

Вже у квітні, щойно стабілізуються погодні умови, маємо розпочати роботи з облаштування запасного футбольного поля. Як основне покриття плануємо використати натуральну траву з системою внутрішньої газонної аерації. Встановимо трибуни для глядачів. На цей проект передбачено 3 млн 700 тис. грн. коштів із державного та міського бюджетів.
Також на стадіоні триває підготовка поля для команди І-ї ліги “Черкаське Дніпро”. До речі, перша гра цього сезону відбудеться вже 16 березня. Приходьте підтримати команду!

Задоволений роботою нинішнього керівника стадіону Юрія Гончарова. За час перебування його на посаді: відкрито Центр першочергової, медичної та реабілітаційної допомоги для спортсменів області та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відремонтовано хол та адміністративні приміщення, створено електронний музей історії стадіону, обладнано роздягальні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар