Черкаські «батьківщинівці» прозвітували про роботу за 2017 рік

Черкаські «батьківщинівці» прозвітували про роботу за 2017 рік

Депутати Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина» прозвітували перед громадою міста про роботу на своїх округах за 2017 рік.

Звіт відбувся в актовій залі загально освітньої школи №34, яка розташована у мікрорайоні Митниця. Перед черкасцями, які прийшли на віче, звітували усі депутати-партійці: Роман Діскант – голова фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді, Юрій Тренкін, Валерій Міняйло, Олексій Мельник та Руслан Петрик.

 

У заході взяв участь міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та заступник мера міста Ігор Волошин.

У своєму виступі Анатолій Бондаренко, зокрема зауважив, що схвально, коли депутати звітують перед громадою, оскільки оцінку роботі депутатів повинні давати саме виборці. Він зі свого боку позитивно оцінює роботу депутатів-«батьківщинівців» за два роки їх каденції. Зокрема, він зупинився на проведених роботах у мікрорайоні Митниця.

«Два роки тому школи та дитячі садочки цього мікрорайону мали непривабливий вигляд, без ремонтів. Сьогодні у цих закладах проведено ремонти, встановлено нові пластикові вікна, збудовано спортивні майданчики», – сказав Анатолій Бондаренко.

Під час виступу він окреслив пріоритетні напрямки міської влади на 2018 рік. Серед них – проведення ремонтів на дорогах міста, зокрема завершення реконструкції третьої черги вул.Героїв Дніпра, реконструкції бульвару Шевченка, початок робіт по вул.Надпільна, ремонти провулків та дворів міста.

Також до кінця 2018 року планується закупити до десяти тролейбусів. Один зі шляхів вирішення цього питання – можливість лізингу. При цьому міський голова нагадав, що за останні два роки рухомий склад «Черкасиелектротранс» оновили 23 одиниці транспорту. Тож нині пасажирів перевозить 64 тролейбуси (із урахуванням спеціальних рейсів).

«Тролейбуси – це екологічно чистий та достатньо зручний транспорт, який не поступається перед приватними перевізниками», – сказав Анатолій Васильович.

Він також повідомив, що проїзд для пенсіонерів, школярів та студентів в тролейбусах залишатиметься безкоштовним.

Анатолій Бондаренко зупинився на питанні монетизації пільг, зокрема пільгового проїзду для пенсіонерів. Нині міська влада вирішує, у якому вигляді відбуватиметься ця процедура.

«Можливі будемо впроваджувати картку черкасця або на банківську карту перераховуватимуться кошти на 30 виїздів. Будемо радитися з громадою, як мешканцям зручніше – так і будемо робити», – зауважив мер.

Продовжуватимуться ремонтні роботи у школах та дитсадках, більше звертатиметься увага на питання енергозбереження.

Зважаючи на те, що у місті не вистачає дитячих садочків, зокрема і на Митниці, у планах – будівництво нового дитячого садочку, а також реконструкція під дитячий дошкільний заклад приміщення, де нині перебуває пенсійний фонд

За словами міського голови, пріоритетним залишається і розвиток медичної галузі. Перший день у черкаських міських лікарнях залишається безкоштовним для всіх верств населення. Як і минулого року, продовжуватиметься оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів міста.

У своєму виступі Роман Діскант наголосив, що депутати міської ради від «Батьківщини» підтримують усі галузі міста і у 2017 році продовжували виконувати пункти програми, з якими вони ішли на вибори. Стратегічними напрямками нині у місті є транспорт, дороги, медицина, освіта.

«Кожен партієць дбає про свій округ щоденно, з року в рік, а не лише під час виборчої кампанії. Тому мешканці Черкас знають наших партійців і підтримують їх на виборах до міської ради», – наголосив Роман Діскант.

Юрій Тренкін звернув увагу присутніх на проведенні ремонтних робіт на дорогах міста і, зокрема його округу у мікрорайоні Митниця. Він зауважив, що сьогодні важливо спрямовувати кошти на капітальні ремонти міських вулиць, а не ямкові. Показовим є реконструкція вулиці Героїв Дніпра.

«Це наймасштабніший проект, який вдалося реалізувати минулоріч. Це унікальна для міста дорога європейського зразка. Сьогодні з інших регіонів країни приїжджають перейняти досвід будівництва такої магістралі», – розповів Юрій Тренкін.

Особливу увагу партієць на своєму окрузі приділяє належному функціонуванню освітніх закладів. У 2017 році з ініціативи Юрія Тренкіна у ЗОШ №34 збудований найбільший у місті спортивний майданчик зі штучним покриттям. Нині тут облаштовують сучасну спортивну залу національного рівня (загальна вартість 12 млн грн). У школі замінено всі старі вікна на сучасні металопластикові, зроблено капітальний ремонт санвузлів. В ДНЗ №34 «Дніпряночка» утеплено фасад та замінено вікна, закуплено нові меблі. В садочку №91 «Кобзарик» замінено електропроводку, капітально відремонтовано санвузли, туалети, витяжки та вентиляцію, замінено старі меблі, частково реставровано басейн, залучені кошти на відкриття нової групи. Всього на ремонти освітніх закладів Митниці у 2017 році використано понад 15 млн. грн.

Депутат Валерій Міняйло окрім звіту про пророблену роботу на своєму окрузі, звернув увагу присутніх на роботу міської влади в питаннях розвитку підприємництва, наголосивши, що саме завдяки податкам малого та середнього бізнесу і наповнюється міський бюджет, з якого фінансуються усі соціальні програми.

Чимало здобутків та напрацювань на окрузі, депутатом якого є «батьківщинівець» Олексій Мельник. З його ініціативи проведено нове сучасне освітлення прибудинкових територій на вулицях Чехова, 9а. 17а, Нижня Горова,103, 105, 115, Амброса, 115, Толстого,79, Різдвяна 41, 43, 43/1, у сквері біля будинку №9а, що по вул.Чехова. Також встановлено два контейнерні майданчики для сміття за адресами: вул.Амброса, 115, Чехова, 17а, Толстого, 76, Різдвяна 41, 43, реконструйовано мережі теплопостачання по вул.Нижня Горова, 103, 105, 164, 168, вул.Толстого, 50, 78, замінено систему каналізації по вул.Толстого, 76. Це лише невелика частина справ, які проведені депутатом минулого року.

Руслан Петрик обраний депутатом від політичної сили «Батьківщина» по округу №5 уже вдруге. Велику увагу партієць приділяє питанням ремонту доріг округу. Так, у 2017 році з його ініціативи зроблено тимчасове асфальтне покриття на вул.Університетська (від вул.Надпильної до вул.Василини), на вул.Казбетській (від вул.Гоголя до вул.Сумгаїтської), а також заасфальтовано прибудинковий заїзд за адресою: вул.Надпільна, 204. Крім цього, закінчені роботи з реконструкції вул.Благовісної та зроблені заїзди на прилеглі вулиці.

Депутат завжди переймається проблемами дитячих садочків. Зокрема, у ДНЗ №29 протягом 2017 року проведено капітальні ремонти у приміщеннях кухні, медичного кабінету, коридорах, у цей дошкільний заклад придбано 6 сенсорних столів для малювання піском, які необхідні для дітей з вадами мовлення, а також мультимедійну систему (проектор та екран). Загалом у 2017 році за сприяння Руслана Петрика для навчальних закладів округу з міського бюджету виділено близько 3 млн. грн.

На звіт також були запрошені керівники департаментів Черкаської міської ради, які повідомили присутнім про основні напрямки діяльності їхніх структурних підрозділів у 2017 році та про плани на 2018 рік.

Залиште коментар