«Черкаські Мавпи-04» відіграли 7-ий тур ВЮБЛ

«Черкаські Мавпи-04» відіграли 7-ий тур ВЮБЛ

Протягом чотирьох днів у Черкасах змагалися команди юнаків 2004-го року народження. Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР приймали команди з Миргорода, Ужгорода, Чорткова та Черкас.

7-ий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України мав важливе значення. Команди визначали, хто остаточно потрапляє до фіналу, а хто ще боротиметься за дві останні путівки постсезону.

Баскетбольна школа «Черкаських Мавп» у цій віковій категорії має дві команди, котрі ще мають шанси на потрапляння до фінальної 8-ки. Так, підопічні Олександра Лашко вдома зіграли по два матчі з командами Ужгорода та Чорткова. Тоді як, «Мавпи-04» Олександра Ворони грали у Києві з дніпрянами та харків’янами.

У Черкасах, ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи не потішили власних глядачів перемогами. Місцеві хлопці провели конкурентні перші матчі, однак поступилися. А в заключних зустрічах черкаська команда не зуміла нав’язати боротьбу суперникам. Як підсумок, чотири поразки. Втім шанси на вихід до фінального етапу ще є.

Олександр Лашко, головний тренер ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04:

«Важливий тур чемпіонату. На жаль, нам не вдалося потрапити до фіналу 8-ми напряму. Хоча ми налаштовувалися вкрай серйозно. Місцями трималися із суперниками на рівних, демонстрували волю до перемоги, але на рівних провести всі 40 хвилин матчу не вдалося. Як підсумок, продовжуємо боротися за вихід до фіналу через ігри на виліт. Докладемо максимум зусиль для цього. Хочу подякувати всім, хто підтримував нас вдома. Атмосфера була чудовою. Тепер налаштовуємося на етап плей-оф. Кожен з матчів буде вкрай важливим. Нині загадувати складно, адже лише дві путівки до фіналу. Однак ми докладемо всіх зусиль, аби потрапити до фіналу».

IMG_9406

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – ЗОДЮСШ (Ужгород) 76 : 87

ЧМ: Мацібора – 17 очок; Холод – 13 очок; Грицьков – 8 очок; Краснощока – 7 очок.

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – «Кристал» (Чортків) 61 : 68

ЧМ: Грицьков – 24 + 3під, 1 пер, 1 перех; Мацібора – 8 + 3 підб, 4 перех, 1 пер; Кригін – 7 + 3 підб, 2 перех.

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – ЗОДЮСШ (Ужгород) 41 : 72

ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи – «Кристал» (Чортків) 54 : 73

У підсумку, після семи турів обидві команди баскетбольної школи «Черкаських Мавп» поки не пройшли до фінального туру. Втім і підопічні Лашко, і Ворони ще боротимуться між собою за дві останні путівки. Таким чином, наступний тур – визначальний.

Про це повідомляє ЧЕмпіон

Прочитайте ще:

Залиште коментар