У Черкасах узаконили 68 рекламних носіїв

У Черкасах узаконили 68 рекламних носіїв

Сьогодні виконком Черкаської міської ради спочатку оштрафував фірму, що встановила по місту 68 рекламних носіїв — клін-боксів, а потім надав їм дозвіл на їхнє встановлення. Таким чином, відтепер ці клінбокси стоятимуть на тротуарах та поблизу зупинок громадського транспорту на законних підставах, а фірма сплачуватиме до міського бюджету 3 900 гривень щомісячно, передає кореспондент УНН-Центр.

На захист підприємства, що встановило ці клінбокси, став заступник директора КП ЧЕЛУАШ Станіслав Лукирич, який уклав з ним договір про встановлення цих клінбоксів як балансоутримувач міських тротуарів. Проте без рішення виконкому КП не мало на це права і діяльність рекламної фірми все одно була незаконною.

Представники фірми погодились з штрафом, а згодом зуміли переконати виконком надати дозвіл на свої рекламні конструкції.

Клін-бокси, окрім того, що несуть рекламні площі, мають урни для роздільного збору сміття (по три відділення: для скла, пластику та побутових відходів), що на думку їхніх власників, має не тільки вберегти місто від засмічення, а й привчить жителів до сортування сміття. Крім того, працівники фірми самостійно вивозять це сміття, прибирають біля своїх клінбоксів і навіть борються з незаконною рекламою на стовпах, електроопорах тощо.

Тож навіть попри невеликі сплати до міського бюджету, члени виконкому вирішили, що діяльність фірми несе певну користь для міста.

Залиште коментар