«Черкаські Мавпи» впевнено здолали «Золотий Век» з Кропивницького

У першій грі 1/8 Кубка України “Мавпи” на домашньому паркеті легко обіграли “Золотой Век” із рахунком 93:69. Про це повідомляє прес-служба “Черкаських Мавп“.

Черкасці переконливо стартували у матчі. Господарі паркету загравали Марвіна Джефферсона, який за короткий проміжок часу здобув шість очок. Втім, гравці “Золотого Века” не відставали в рахунку.

У другій половині матчу “Мавпи” знову збільшили перевагу. Ініціативу Марвіна Джефферсона підтримали Олександр Кобець та Шахід Девіс. Як наслідок, більшу частину чверті черкасці лідирували із показником +20. Наприкінці періоду гості скоротили відставання до 17-ти балів.

У заключній 10-хвилинці черкаська команда продовжила гнути свою лінію і збільшила свою перевагу. Як підсумок, 93:69 – яскрава перемога у першій грі 1/8.