Черкаські Мавпи зіграли з Дніпром внічію

Баскетболісти “Черкаських Мавп” зіграли внічию з “Дніпром” тим самим продовживши бронзову серію до максимальних п’яти матчів. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі БК “Черкаські Мавпи”.

Так, рахунок сьогоднішнього матчу – 2:2 .

Дніпро впевненіше і агресивніше почав матч, швидко оформивши ривок на старті. Головним ініціатором спурту гостей в першій чверті став капітан Станіслав Тимофеєнко, який набрав 12 очок за першу десятихвилинку. Форварду вдалося стати найкращим у дебюті, незважаючи на ушкодження коліна, після якого лідеру Дніпра довелося останні хвилини чверті провести на лавці.

Мавпи, в складі яких у стартовій п’ятірці незважаючи на травму отриману в третьому матчі вийшов Бояркін, в атаці працювали більш командно і другу десятихвилинку почали за 5-очкового дефіциту. Повернув Мавп к гру найрезультативніший гравець серії Олександр Кольченко, який не тільки взяв на себе гру в атаці, а й оформив серію перехоплень.

Дніпро розпочав третю чверть неймовірним ривком, вигравши перші 6 хвилин з рахунком 18:2 і відірвавшись від Мавп на 19 очок.

По закінченню першої половини четвертої чверті господарі усе ж зуміли оформити ривок: спочатку Кольченко двічі вдало заграв Чумакова в фарбі, після чого сам лідер Мавп набрав 4 очки поспіль, залишивши 7 балів від відриву суперника за 4 хвилини до сирени.