Черкаські освітяни з нагоди професійного свята передали допомогу для ЗСУ

Черкаські освітяни з нагоди професійного свята передали допомогу для ЗСУ

«Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!». Захід під такою назвою відбувся у Черкасах з нагоди Дня працівників освіти. 

На площі перед міської радою зібралися освітяни, представники міської влади та військові. Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив особливу роль педагогічних працівників під час війни. Він вручив освітянам медалі «За сумлінну працю», грамоти виконавчого комітету і подяки міського голови.

«Дякую вам, шановні освітяни, за вашу важливу працю. І дякую Збройним Силам за та, що наші вчителі можуть навчати, а діти – навчатися у тилових Черкасах. Кожен з нас має зробити посильний внесок у нашу перемогу. Кожного разу, коли ми збираємо допомогу нашим хлопцям , ми наближаємо перемогу України. Тільки в єдності наша сила. Разом – переможемо!», – зазначив Анатолій Бондаренко.


Протягом останнього часу у закладах освіти Черкас відбулися благодійні ярмарки. Усі зібрані під час них кошти спрямували на підтримку ЗСУ. Придбані дрони, а також виготовлені педагогами власноруч маскувальні сітки, кікімори передали військовим. Не забули докласти також смаколики і дитячі малюнки. Присутній на святі командир 2 штурмового батальйону 3 штурмової бригади Ігор Зайчук подякував освітянам і відзначив, що така підтримка дуже важлива для бійців.

«Приємно вражений такою ініціативою. Ми розуміємо, що є народний тил, і разом ми переможемо. Безмежно вдячний вам, що у такий складний час ви боретесь за розуми наших дітей і змалечку прищеплюєте їм любов до України», – сказав військовий.

Залиште коментар