Черкаські рятувальники розповіли про пожежну безпеку при використанні обігрівачів

Черкаські рятувальники розповіли про пожежну безпеку при використанні обігрівачів

З приходом холодів гострою стає проблема пожежної безпеки при використанні обігрівальних приладів. Особливо це стосується пічного опалення, яке часто неправильно влаштовується і застосовується населенням у приватному житловому секторі. Тому, 7 лютого співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області вирушили в  профілактичний рейд житловим сектором міста Черкаси.

Рятувальники роз’яснили мешканцям міста правила пожежної безпеки при користуванні обігрівальними приладами, пічним опаленням, а також звернулися з проханням не залишати їх без нагляду та не доручати догляд за ним малолітнім дітям.

Для кращого засвоєння отриманої інформації фахівці Служби порятунку роздали громадянам тематичні листівки та пам’ятки.

«Дотримання вимог пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження не лише майна громадян, а й їх здоров’я та життя. Саме для того, щоб попередити виникнення пожеж та загибель на них людей, співробітники Служби порятунку і надалі проводитимуть профілактично-роз’яснювальні відпрацювання житлового сектору», – наголосив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Андрій Хижняк.

Прочитайте ще:

Залиште коментар