Єдиний у Черкасах пункт реєстрації учасників ЗНО створено в ЧНУ

Єдиний у Черкасах пункт реєстрації учасників ЗНО створено в ЧНУ

Вступ до вищих навчальних закладів в Україні в 2017 році традиційно буде здійснюватися за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Реєстрація учасників ЗНО розпочнеться з 6 лютого і триватиме до 17 березня.

Бажаючі складати ЗНО повинні зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/).

З метою надання консультативної допомоги в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створено пункт реєстрації учасників ЗНО.

У м. Черкаси це єдиний пункт реєстрації, створений наказом Українського центру оцінювання якості освіти.

Він розташований за адресою: бульвар Шевченка, 79, навчальний корпус № 3, каб. № 261. Пункт реєстрації працює з понеділка до п’ятниці (крім вихідних та святкових днів) з 13:00 до 17:00.

Кваліфіковані працівники університету допоможуть зареєструватися та дадуть відповіді на запитання.

Перед початком реєстрації рекомендовано ознайомитись із правилами прийому до обраного вищого навчального закладу. Зокрема, з переліком предметів, із яких необхідно подати результати ЗНО. Далі — здійснити вибір навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє оцінювання, а також отримати оцінки за державну підсумкову атестацію. Слід пам’ятати, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження ЗНО, не повинна перевищувати чотирьох.

Для реєстрації при собі необхідно мати:

  • паспорт або його копію (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта — свідоцтво про народження;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на фотопапері);
  • атестат про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

Перелік навчальних предметів, із яких необхідно подати результати ЗНО на спеціальності в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0Bz9Pblt6U8UmLVdxZkxVQk9BWTg/view

Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Прочитайте ще:

Залиште коментар