Нічого, крім політики, у ситуації з ПАТ «Азот» немає, – Бондаренко

Нічого, крім політики, у ситуації з ПАТ «Азот» немає, – Бондаренко

Так, міський голова прокоментував вимушену зупинку потужностей хімічного підприємства, зокрема, з виробництва мінеральних добрив через відсутність лімітів на газ.
– Це – не економіка. На жаль, мені не зрозумілі дії керівництва країни з цього приводу. Через зупинку ПАТ «Азот» у Черкасах та підприємств цієї корпорації по Україні – близько 20 тисяч людей лишаться без роботи, серед яких – 4,5 тисячі – черкащан. У кожного з них є родини, які таким чином опиняться у скрутній ситуації. У цілому ми солідарні з вимогами колективу, і вважаємо, що потрібно відновити роботу ПАТ «Азот». Адже поки підприємство стоїть, російські добрива заходять на український ринок, – наголосив Анатолій Васильович.
За його словами, для економіки Черкас це теж надзвичайно великий удар. Через зупинку цього хімічного гіганта обласний центр недоотримає у вигляді податків близько 37 мільйонів гривень у рік.
Також міський голова повідомив, що ситуація на ПАТ «Азот» могла спровокувати зупинку роботи міських очисних споруд, для технологічного процесу яких все ж потрібні незначні обсяги газу.
Проте за сприяння міської влади усі ці питання вже  вирішено з «Черкасигаз».
Водночас Анатолій Бондаренко зазначив, що місто готове прийняти у комунальну власність очисні споруди.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар